Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2016-2017  ->  WoodPlast, Харків, Лідер галузі: терасні та фасадні системиWoodPlast – створи комфорт навкруги себе!

Компанія WoodPlast абсолютно новий та унікальний для українських споживачів імпортер терасної дошки. На вітчизняному ринку має стійку та надійну позицію, успішно розвивається в даній сфері діяльності по сьогоднішній день. Компанія реалізує продукцію високої якості та з найкращими споживчими якостями – саме завдячуючи цьому вона користується великим успіхом на ринку аналогічної продукції в Україні.

WoodPlast популярний завдяки ідеї виступити в якості компанії-імпортера деревно-полімерного композита (ДПК). Щодо переваг ДПК, то їх можна нарахувати безліч. Якнайкраще характеризують терасну дошку з даного матеріалу високі технічні показники і явна відмінність від аналогічних продуктів ландшафтного дизайну. Також ДПК не залишить байдужими до себе естетичних гурманів своїм презентабельним зовнішнім виглядом , а його екологічність та запах деревини можуть ввести в оману, що це натуральне дерево. До того ж не варто забувати про приємну гладку поверхню, відсутність ковзання та адаптованість до будь-яких кліматичних умов.

Переваги терасної дошки від WoodPlast

Brugan Multicolor. Терасна композитна дошка Bruggan Multicolor має чудові експлуатаційні властивості та презентабельний зовнішній вигляд. Вона стане додатком як зони відпочинку в заміському будинку, так і тераси в місцях масового скупчення людей (ресторани, готелі). До переваг належить: простота монтажу, стійкість до негативних кліматичних умов, зносостійкість, невимогливість у догляді та яскрава палітра кольорів, яка стане чудовою прикрасою будь-якого дизайну.

Legro Ultra Natural. Що стосується данної марки, то варто приділити увагу стікості до подряпин та вигоранню, двосторонній текстурі, стійкості до плям, практичності та великому терміну експлуатації . Також варто додати, що Legro має водовідштовхувальний ефект, що, в свою чергу, позбавляє проведення додаткової обробки, яка постійна для звичайної деревини. Технологія 3D –ефекту надає дошці максимальну схожість з лакованою натуральною деревиною.

Таким чином, ДПК – унікальний та універсальний в експлуатації матеріал .Терасна дошка з деревно-полімерного композиту досить проста в монтажі та обробці, виготовляється на основі натуральної деревини, з легкістю очищається звичайними способами, приємна на дотик та довговічна. Але при цьому не варто забувати, що вона є натхненником у вирішенні відважніших та креативних проектів, для створення атмосфери затишку та комфорту.

Серед проектів компанії можна виділити мережу фаст-фудів «Fresh line» у м. Харків, ресторан-курорт «Дубровський», «Абажур», стадіон «Металіст», розважальний центр «Holiday», гостинний дім «Наша дача», мережа «Сушия»(Киів, Харків, Одеса), житловий комплекс Solaris у м. Ялта, ресторан «Улюблений дядя» у м. Київ та багато інших.

Контакти:
м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 24
Бізнес-центр «Протон», оф. 106
Телефони: +38 (095) 730-80-37, +38 (099) 177-77-48
http://woodplast.com/