Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2016-2017  ->  Ренесанс House Park, м. Запоріжжя, Преміум житло: сучасний стиль, доступні ціни, сприятлива екологія«РЕНЕСАНС» – сучасний престижний комплекс в Запоріжжі, не має аналогів в Україні, розташований у тихому місці в санаторно-курортному районі Великий Луг (без прямого виходу в галасливий мегаполіс) в безпосередній близькості з Бородінським мікрорайоном. Неподалік від комплексу: річка Дніпро, сосновий бір. Під'їзд забезпечується з вулиці Санаторній – однієї з самих тихих і мальовничих вулиць міста. Досконалість «Ренесансу» – в його деталях. Тут ретельно продумане розташування всіх елементів інфраструктури, ідеально сплановані квартири, де потрібно – прокладені стежки і доріжки.

Переваги комплексу:

• Свіже повітря - загазоване місто погано впливає на самопочуття і настрій людини. Ми щодня вдихаємо велику кількість вуглекислого газу і тому не можемо по-справжньому розслабитися. А що говорити про дітей і майбутніх мам, для яких просто життєво необхідний свіже і чисте повітря. Квартира в ЖК Ренесанс є чудовим місцем, яке дає можливість бути ближче до природи.

• Близькість до природи і красиві види на подвір'ї – для любителів природи покупка квартири в ЖК Ренесанс стане абсолютним натхненням і умиротворенням. Вам не потрібно буде стояти довго в пробках, переїжджати через ціле місто, аби вибратися на шашлики або на річку, лише вийти з дому і ви на відпочинку. Також щодня милуватися алеями і квітниками, попиваючи чашечку ароматної кави вдома або на терасі біля басейну.

• Розвинена інфраструктура – разом з покупкою квартири, ви отримуєте цілий набір послуг (дитячий майданчик з гойдалками та гірками, магазинчик біля дому, кафе і ресторан, басейн і спортивний комплекс, станцію технічного обслуговування Вашого авто і паркінг) і у вас більше не буде необхідності щодня виїжджати в центр міста.

• Наявність квартир різних площ – ринок житла пропонує безліч варіантів. Але, на жаль, варіантів з цікавими планувальними рішеннями вкрай мало. Вільне планування дозволяє реалізувати та ергономічні та дизайнерські задуми.

• Капіталовкладення – купити житло є вигідним інвестуванням, так як на відміну від автомобіля, наприклад, вартість нерухомості тільки зростає.


Контакти:
(061) 701-42-24
(050) 010-50-02
http://rene.com.ua/