Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2016-2017  ->  КНЛ Девелопмент, Київ, Компанія міжнародного зразка надійність та стрімкий розвитокКомпанія «КНЛ Девелопмент» - це команда професіоналів у сфері будівництва сучасних житлових комплексів. Основна мета команди – розробка та будівництво унікальних проектів житлових комплексів, які відповідають сучасним потребам ринку житлової нерухомості і поєднують в собі унікальну архітектурну концепцію забудови та інфраструктури.

«КНЛ девелопмент» – Компанія Надійних Людей та Розвитку виступає в якості надійного інвестора і забудовника об'єктів у сфері житлового будівництва, репутація та надійність якої підтверджена багаторічною працею і своєчасно зданими об'єктами. Компанія володіє якісної інноваційної матеріально-технічною базою і орієнтована на впровадження сучасних унікальних і ефективних рішень у сфері житлової нерухомості.
Найбільш відомими проектами компанії є ЖК "Almond Apartments" та ЖК "Urban Ranch", концепція якого заснована на екологічності, створення пейзажної зеленої паркової зони та унікального архітектурного середовища в стилі "міського ранчо".


Контакти:
(044)-338-68-69
(096)-036-36-36
(063)-336-36-36


www.urban-ranch.com.ua