Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2007  ->  Віктор Васильович Миколайчук, голова правління АСК „Енергополіс” в номінації "Страховик року"Номінант:

Віктор Васильович Миколайчук, голова правління АСК „Енергополіс”

Номінація „Страховик року”

Віктор Васильович Миколайчук народився 18 вересня 1965 року.

Освіта: вища технічна – Московський фізико-технічний інститут (1988);

            вища юридична – Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка (2003).

            Вчений ступінь – Кандидат хімічних наук.                       

Етапи кар’єри:

1988 р. – Інститут хімії поверхні НАН України, від стажера дослідника до наукового співробітника.

1996 р. – Київське представництво Страхової компанії «Нефтегазстрах», директор.

1997 р. – Страхова компанія «Арма», директор.

1998 р. – по теперішній час –  Акціонерна страхова компанія «Енергополіс»:

з 1998 р. – радник Генерального директора;

з 1999 р. – заступник Генерального директора;

з 2001 р. по 2005 р. – Генеральний директор, Голова Правління;

з 2006 р. – Голова Правління.

Ключовими обов‘язками на теперішній посаді є: здійснення поточного (оперативного) управління Компанією, організація її діяльності, забезпечення виконання завдань Компанії, що передбачені Статутом; аналіз страхової діяльності Компанії; розробка стратегії розвитку бізнесу; організаційний розвиток Компанії; організація виконання комерційних програм, договірних та інших зобов`язань Компанії. Особисті досягнення за час роботи на керівних посадах у страховій галузі: організація страхування підприємств в нафтогазовій галузі України, зокрема, магістральних нафтопроводів та нафтопереробних заводів.Особисті досягнення за час роботи в АСК «Енергополіс»: розробка та реалізація стратегії розвитку Компанії, яка передбачає розвиток соціально-значимих видів страхування, забезпечення територіальної доступності страхових послуг Компанії, формування висококласного кадрового складу  Компанії.

За час керівництва Компанією значно збільшився обсяг реалізації страхових продуктів в роздрібному сегменті страхового ринку, відкриті філії в усіх регіонах України, впроваджено більше 40 програм медичного страхування. Компанія впевнено працює на ринку авіаційного страхування. Під захистом АСК «Енергополіс» перебувають парки повітряних суден дванадцяти українських та іноземних авіакомпаній. Розробляються нові та вдосконалюються існуючі програми співробітництва з банками, перестраховиками та зарубіжними партнерами.

На сьогодні в Компанії сформована команда професіоналів, які володіють глибокими теоретичними знаннями, мають значний практичний досвід роботи як на українському, так і міжнародному страховому ринках. Щорічно Компанія забезпечує стійкі темпи зростання, збільшує обсяги реалізованих страхових продуктів, вдосконалює стандарти обслуговування та процедури виплат страхових відшкодувань. Компанія вийшла на міжнародний страховий ринок, стала знаною в Росії, Узбекистані, Казахстані, Білорусії, США, Великобританії, Анголі, Судані, на Кіпрі, в Об’єднаних Арабських Еміратах тощо.

Особисті нагороди та віздзнаки за час роботи:

2003 р. Почесна грамота мера міста Києва за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, вагомі здобутки у професійній діяльності.

2005 р. Почесна грамота мера міста Києва за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток столиці України – міста Києва, плідну сумлінну працю.

2005 р Подяка від Асамблеї ділових кіл за підтримку ініціативи Асамблеї ділових кіл щодо розвитку української культури, відродження духовності та благодійності на потребу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в оновленні Великої Лаврської Дзвіниці.

Орден «International Millenium Award (“Міжнародна нагорода тисячоліття») за заслуги перед Людством.

Подяка Адміністрації Київської спецшколи-інтернату № 5 за турботу про незрячих дітей-інвалідів.

Оцінка якості роботи компанії:

2003 р .– на V конгресі ділових, наукових і творчих кіл України АСК «Енергополіс» нагороджена однією з самих престижних в Європі нагород - Премією Європейського центру ринку EMRC «Euro Market Award 2002» - позолоченою бронзовою статуеткою та іменним дипломом.

2004 р. – За даними щорічного страхового рейтингу Insurance TOP Компанія увійшла в першу двадцятку страхових компаній України за сумами страхових виплат.

На підтвердження своєї високої професійної репутації АСК «Енергополіс» нагороджена дипломом Київської міської спілки захисту прав споживачів.

2005 р. – АСК «Енергополіс» - лауреат Рейтингу «100 кращих  підприємств України» в номінації «Страхові послуги».

Компанія, згідно рейтингу «Національний Клуб Страхової Виплати 2005» - дипломант класу «Добровільне страхування від нещасних випадків» і зайняла 5 місце серед страхових компаній України.

Компанія нагороджена Почесною грамотою мера міста Києва за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток столиці України.

2006 р. – Бренд «Акціонерна страхова компанія «Енергополіс» займає лідируючі позиції на ринку й отримує право на використання фірмового знаку учасника всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія брендів».

2005 р. - 2006 р. – вперше в історії українського страхового ринку членами Ядерного страхового пулу була застрахована цивільна відповідальність ГП НАЕК «Енергоатом» за ядерну шкоду з лімітом відповідальності близько 220 000 000 доларів США. Члени Ядерного страхового пулу України довірили перестрахування ризику цивільної відповідальності в ядерних пулах-перестраховиках, що об’єднують більше 130 страхових компаній світу, саме АСК «Енергополіс».

2007 р. – за високий професійний і відповідальний рівень страхового обслуговування Компанія визнана лауреатом Національної програми «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Найбільш динамічний розвиток на ринку класичного страхування».

2007 р. – члени Ядерного страхового пулу України доручили АСК «Енергополіс» укладання від імені членів пулу договорів страхування пов’язаних зі страхуванням транспортування ядерних матеріалів, включаючи транзитні перевезення по території  України та перестрахування ризиків згідно з цими договорами.

01033, м. Київ, вул.. Шота Руставелі 39/41   

      Тел/факс: (044) 287 87 50,

                  факс (044) 2440594

http://www.enpolis.com.ua